Dobra jakościowo i tania odzież dla hotelu i recepcji

Tanio i dobrze jednocześnie? Może być trudno…

hotel restauracja catering odziez pracownika przykladyJasnym jest, że dla Ciebie jako użytkownika ubrań pracowniczych  ważna jest jakość szycia i tkanin.

Szyjemy bardzo dobrze, wszyscy nasi klienci to mówią. Tkaniny też są sprawdzone, dobrze się noszą.

Mamy tkaniny z niższej półki, które nie są drogie, bardzo dobre są w użytkowaniu, ponieważ można je prać w pralce na programie pranie ręczne.

To idealne rozwiązanie dla personelu recepcji czy restauracji, gdzie odzież musi być cały czas prana i wiadomo, że pralnia chemiczna nie wchodzi w grę, bo ta odzież jest zbyt często użytkowana. W takim wypadku mamy tkaniny na średnim pułapie cenowym, gdzie jest poliester i nie ma włókna naturalnego, ale w użytkowaniu jest bardzo wygodne i można to prać samemu

Mamy też tkaniny z wyższej półki (elanowełna i wełna), ale to są już tkaniny które tylko i wyłącznie można prac w pralni chemicznej i wtedy pracownik za to płaci.

Inaczej się taka tkaninę pierze, choć równie dobrze się nosi. Jest to dużo droższy produkt i wygląda to lepiej, ale jeśli chodzi o użytkowanie  – dla managerów OK, ale dla zwykłych pracowników , którzy pracują dzień i noc i muszą to ciągle nosić i prać to niekoniecznie jest to najlepszy wybór.

Jeśli Ci się wydaje, że tkanina, która ma wełnę  jest najlepsza, a cała reszta to dziadostwo, to nie jest to prawda. Można za mniejsze pieniądze kupić dobrą tkaninę, która naprawdę dobrze wygląda i równie dobrze się użytkuje.

Zadzwoń, a pomogę dobrać i dla Twojej firmy najlepsze rozwiązanie :-)

na-zamowienie-stroje-hotelowe-odziez-krawiec-producent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *