Dobra jakościowo i tania odzież dla hotelu i recepcji

Tanio i dobrze jednocześnie? Może być trudno…

hotel restauracja catering odziez pracownika przykladyJasnym jest, że dla Ciebie jako użytkownika ubrań pracowniczych  ważna jest jakość szycia i tkanin.

Szyjemy bardzo dobrze, wszyscy nasi klienci to mówią. Tkaniny też są sprawdzone, dobrze się noszą.

Mamy tkaniny z niższej półki, które nie są drogie, bardzo dobre są w użytkowaniu, ponieważ można je prać w pralce na programie pranie ręczne.

To idealne rozwiązanie dla personelu recepcji czy restauracji, gdzie odzież musi być cały czas prana i wiadomo, że pralnia chemiczna nie wchodzi w grę, bo ta odzież jest zbyt często użytkowana. W takim wypadku mamy tkaniny na średnim pułapie cenowym, gdzie jest poliester i nie ma włókna naturalnego, ale w użytkowaniu jest bardzo wygodne i można to prać samemu

Mamy też tkaniny z wyższej półki (elanowełna i wełna), ale to są już tkaniny które tylko i wyłącznie można prac w pralni chemicznej i wtedy pracownik za to płaci.

Inaczej się taka tkaninę pierze, choć równie dobrze się nosi. Jest to dużo droższy produkt i wygląda to lepiej, ale jeśli chodzi o użytkowanie  – dla managerów OK, ale dla zwykłych pracowników , którzy pracują dzień i noc i muszą to ciągle nosić i prać to niekoniecznie jest to najlepszy wybór.

Jeśli Ci się wydaje, że tkanina, która ma wełnę  jest najlepsza, a cała reszta to dziadostwo, to nie jest to prawda. Można za mniejsze pieniądze kupić dobrą tkaninę, która naprawdę dobrze wygląda i równie dobrze się użytkuje.

Zadzwoń, a pomogę dobrać i dla Twojej firmy najlepsze rozwiązanie :-)

na-zamowienie-stroje-hotelowe-odziez-krawiec-producent

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kamizelka bankietowa, Koszula, bluzka bankietowa, Marynarka kelnerska, Odzież Estradowa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Rodzaje tkanin, Spodnie, spódnice, sukienki, Stroje Catering, Stroje Dla Recepcji, Stroje Restauracja, Szycie na miarę: Odzież Pracownicza i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *