Jak wygląda proces zamówienia?

Odzież służbowa szyta na miarę jest szybko!

ubranie sluzbowe chor teatrZamówienie nie trwa długo – najszybciej zostało zrealizowane w ciągu 1 tygodnia (zobacz opis tego wydarzenia i opinię klienta – II od góry).

Ale zwykle trwa to nieco dłużej.

A jak się odbywa realizacja takiego zamówienia?

1. Jeśli uznasz, że oferta z Galerii odzieży służbowej Ci odpowiada, skontaktuj się ze mną:

i razem ustalimy, co jest potrzebne. Może przyda Ci się w tym moja pomoc? W końcu zajmuje się (z moim zespołem) szyciem odzieży służbowej od 1990 roku!

2. Już po wszystkich rozmowach, gdy mówisz w imieniu swojej firmy:  OK, zamawiam, wysyłam Ci mailem zamówienie ilościowe.

3. Teraz czas na wybranie rozmiarów.

Załóżmy, że potrzebujesz: 20 marynarek, 20 spódnic, 20 spodni. Wysyłam na mój koszt wzory ubrań (całą rozmiarówkę) wybranej odzieży damskiej lub męskiej dla hoteli, SPA, recepcji itp. dzięki tabeli rozmiarów jedna osoba z Twojej firmy mierzy personel i wysyła do mnie dane (zamówienie rozmiarówkowe).

Wybrana przez Was osoba zapisuje, ile potrzeba odzieży w jakim rozmiarze, np.

  • 20 bluzek – rozmiary: 5×36, 5×38, 5×40, 5×42
  • 20 spodni damskich z kieszeniami – 5×36, 5×38, 5×40, 5×42
  • 20 spódnic – 5×36, 5×38, 5×40, 5×42

4. Ja robię kalkulacje i wysyłam fakturę proformę i czekam na umówioną zaliczkę.

5. Dostaje pieniądze na konto – faktura zaliczkowa

Po otrzymaniu zaliczki określam czas realizacji (2-4 tygodnie w zależności od wielkości zamówienia). Określam wtedy datę wysyłki do Ciebie całej zamówionej partii ubrań (hotelowych, do recepcji, SPA czy nawet chóru).

6. W tym momencie zaczynamy realizować zamówienie, czyli szyć na miarę odzież dla pracowników, np. hotelu czy restauracji.

7. Gdy zamówienie jest gotowe pakuję, wysyłam lub sama zawożę ubrania hotelowe. Przy wysyłce kurierem informuję, że towar jest wysłany.

8. Dzwonię do Ciebie, czy przesyłka dotarła i czy jesteś zadowolony z zakupów.

I to wszystko. Łatwo i przyjemnie :-)

Pozdrawiam serdecznie –

na-zamowienie-stroje-hotelowe-odziez-krawiec-producent

 

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Garnitury, żakiety i garsonki, Garnitury, żakiety i garsonki, Kamizelki, Koszule i bluzki, Odzież Estradowa, Odzież HoReCa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Odzież służbowa, Rodzaje tkanin, Spodnie i spódnice, Spodnie, spódnice, sukienki, Stroje Catering, Stroje Dla Recepcji, Stroje Restauracja, Szycie na miarę: Odzież Pracownicza i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *