Odzież hotelowa – jaka cena? Ile to kosztuje?

Jaka jest cena odzieży dla pracownika hotelu, takiej jak na tym zdjęciu?

elegancka-bluzka-koszulowa-recepcja-hotel
Bluzka koszulowa z mankietami i klasycznym kołnierzykiem.

Często dostaje pytania:

Ile kosztuje taka odzież hotelowa do recepcji, jak na zdjęciu, bo chcę wiedzieć, czy nas na to stać?

Od razu mówię, że ten sam garnitur do pracy na recepcji może być droższy i tańszy – cena zależy od rodzaju tkaniny, jakiej używamy do uszycia stroju pracowniczego.

Czyli powinnam odpowiedzieć pytaniem na pytanie (wiem, że nieładnie!):

  • A w jakiej kwocie  interesuje Cię ta wybrana odzież dla pracownika?
  • Jaką kwotę masz przeznaczoną na ubranie dla 1 osoby personelu hotelowego?
  • Czy to ma być jakość dobra, czy to ma być najtańszy produkt? A może coś pośrodku?

Przejdźmy do cen odzieży hotelowej:

Jeśli chcesz mieć najdroższy garnitur, to cena zależy od tego, co wchodzi w skład takiego garnituru. Może być np. spódnica, spodnie, kamizelka, koszula (bluzka koszulowa), żakiet i inne rzeczy, które możesz uznać za potrzebne.

Cena spódnicy zależy od rodzaju tkaniny i od rodzaju podszewki.

A cena całego, pełnego  garnituru to koszt żakietu, kamizelki, spódnicy / sukienki lub spodni.

Jeśli chcesz, to skalkuluję dla Ciebie i Twojej firmy najbardziej opłacalną wersję odzieży pracowniczej. Użyj strony ZAPYTAJ

odziez-gla-hoteli-ekspert-producent-krawiec

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bluzki, koszule, Garnitury, żakiety i garsonki, Garnitury, żakiety i garsonki, Kamizelki, Koszule i bluzki, Odzież Estradowa, Odzież HoReCa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Spodnie i spódnice, Spodnie, spódnice, sukienki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *