O mnie/FAQ

Dzień dobry,

odziez-hotelowa-pracownicza-eleganckanazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą   odziez-hotelowa-producent-godet.

Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta.

Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną:

  1. za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/
  2.  telefonicznie: +48 606 915 050
  3. emailowo:  biuro@godet-krawiectwo.pl

 

Najczęstsze pytania:

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy       Jak wygląda proces zamówienia?

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracyOdzież hotelowa – jaka cena? Ile to kosztuje?

 

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy      Jak wybrać dobrą jakościowo i w miarę tanią odzież dla hotelu i recepcji?

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy      Dla kogo szyjemy?

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy       Nasi klienci i opinie klientów

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy       Rodzaje ubrań (asortyment) i rozmiary

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy       Pomoc w doborze fasonów i tkanin

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy        Jak zmniejszyć koszty odzieży pracowniczej?

odziez-hotelarska-hotelowa-ubrania-pracownicze-recepcja-SPA-stroj-uniform-garnitur-do-pracy       Kontakt