Odzież hotelowa – jaka cena? Ile to kosztuje?

Jaka jest cena odzieży dla pracownika hotelu, takiej jak na tym zdjęciu?

elegancka-bluzka-koszulowa-recepcja-hotel

Bluzka koszulowa z mankietami i klasycznym kołnierzykiem.

Często dostaję pytania:

Ile kosztuje taki garnitur, jak na zdjęciu, bo chcę wiedzieć, czy nas na to stać?

Od razu mówię, że ten sam garnitur do pracy na recepcji może być droższy i tańszy – cena zależy od rodzaju tkaniny, jakiej używamy do uszycia stroju pracowniczego.

Czyli powinnam odpowiedzieć pytaniem na pytanie (wiem, że nieładnie!):

  • A w jakiej kwocie  interesuje Cię ta wybrana odzież dla pracownika?
  • Jaką kwotę masz przeznaczoną na ubranie dla 1 osoby personelu hotelowego?
  • Czy to ma być jakość dobra, czy to ma być najtańszy produkt? A może coś pośrodku?

Przejdźmy do cen odzieży hotelowej:

Jeśli chcesz mieć najdroższy garnitur, to cena zależy od tego, co wchodzi w skład takiego garnituru. Może być np. spódnica, spodnie, kamizelka, koszula (bluzka koszulowa), żakiet i inne rzeczy, które możesz uznać za potrzebne.

Jeśli chcesz, to skalkuluję dla Ciebie i Twojej firmy najbardziej opłacalną wersję odzieży pracowniczej. Użyj strony ZAPYTAJ

odziez-gla-hoteli-ekspert-producent-krawiec

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Koszule i bluzki, Odzież Estradowa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Rodzaje tkanin, Stroje Catering, Stroje Dla Recepcji, Stroje Restauracja, Szycie na miarę: Odzież Pracownicza i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *