Odzież dla całego hotelu?

Czy możecie uszyć stroje dla pracowników całego hotelu?

pracownik hotelu recepcji odziez hotelowa SPATo zależy, jaki to hotel i jacy pracownicy hotelowi wchodzą w grę :-)

To, co możemy maksymalnie zapewnić  hotelowi to zaopatrzenie personelu w odzież pracowniczą. Jest ładna i dobrze się nosi.

Obszywamy cały personel hotelowy – szyjemy stroje dla:

  • kelnerów
  • pracowników recepcji
  • sprzątaczek, pokojówek  (obsługi pięter)
  • pracowników SPA,
  • obsługi  basenów
  • managerów hotelu.

Nie szyjemy ubrań do kuchni, dla obsługi technicznej , sprzataczy i elektryków. To inny rodzaj tkanin i nie nasza domena.

Jeśli potrzebne ładne i trwałe ubrania do  godnego reprezentowania hotelu przed gośćmi, to damy radę!

na-zamowienie-stroje-hotelowe-odziez-krawiec-producent

 

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Odzież Estradowa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Stroje Catering, Stroje Dla Recepcji, Stroje Restauracja, Szycie na miarę: Odzież Pracownicza i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *