Uszycie stroju hotelowego z powierzonej tkaniny

Czy uszyje pani nam takie stroje hotelowe z takiego materiału?

stroje-hotelowe-szycie-producent-krawiecTakie właśnie pytanie dostałam na wejściu w dużym hotelu.

Moi przyszli klienci przyszli z gotowym: materiałem i zdjęciem z internetu i powiedzieli, że chcą, żeby im uszyć z tego materiału takie stroje, jakie sobie wymarzyli.

Niestety, to tak nie działa.

Oferuję cały produkt: zapewniam tkaninę i fason. Mogę robić różne dopasowania do klienta, ale to ja od początku do końca robię ten produkt. Dlatego, że ja później muszę za niego odpowiadać.

A jak ja wezmę od nich tkaninę, a  później ona się nie sprawdzi to będzie moja wina.

Po 23 latach szycia ubrań dla hoteli i restauracji wiem, jak dana tkanina  się sprawdzi w użytkowaniu. Nie chcę odpowiadać za coś, czego sama bym nie kupiła i nie chciała nosić.

Co innego, jeśli sobie upatrzyłeś sobie (nawet nie na mojej stronie tylko gdzie indziej) fason i tylko szukasz krawca, tego, kto uszyje odzież dla twojego hotelu. Wtedy TAK, szyjemy fason wg wskazań klienta i wg projektu klienta.

na-zamowienie-stroje-hotelowe-odziez-krawiec-producent

 

Informacje o Godet, producent odzieży hotelowej

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Czyrko i kieruję firmą Godet. Istniejemy na rynku od roku 1990 i specjalizujemy się w szyciu odzieży damskiej dla firm. Szyjemy odzież w standardowych rozmiarach, ale też dopasowujemy pod wymiar Klienta. *Jeśli chcesz, żebym pomogła Ci dobrać fason i rodzaj odzieży najlepszy dla Twoich pracowników, to skontaktuj się ze mną: * za pośrednictwem strony: http://odziezhotelowa.pl/zapytaj-eksperta/ * telefonicznie: +48 606 915 050 * emailowo: biuro@godet-krawiectwo.pl * telefonicznie: +48 606 915 050 ************************************************************* Pozycjonowanie strony http://odziezhotelowa.pl i innych * http://www.swojskamanufaktura.pl * http://endokrynologiawarszawa.pl * https://www.poradniacukrzycowa.pl * https://www.mocodwagi.pl * https://matematykadlahumanistow.pl/ * https://annasawczuk.wordpress.com/ * https://pracaikariera.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Odzież Estradowa, Odzież Hotelowa / hotelarska / dla hotelarzy, Stroje Catering, Stroje Dla Recepcji, Stroje Restauracja, Szycie na miarę: Odzież Pracownicza i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *